21.12.2021

Üniversiteli Öğrenciler İl Müftülüğünde Kahvaltıda Buluştu

Üniversiteli öğrenciler Kırıkkale İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından organize edilen kahvaltı programında İl Müftülüğü idarecileri ile Lale Yemekhanesinde bir araya geldi. Kahvaltı programına İl Müftüsü Hasan Hayri Yaşar, İl Müftü Yardımcıları Dr. Ali Ünal, Turan Arslanoğlu ve Kübra Göker, Gençlik Koordinatörlüğü görevlileri ile üniversiteli öğrenciler katıldı.

Kahvaltıdan önce gençlere hitap eden İl Müftüsü Hasan Hayri Yaşar, Kırıkkale İl Müftülüğü olarak Öğrenci yurtlarında ve il genelinde yürütülen hizmetlerden bahsederek geleceğimizin mimarı gençlerimizin gözlerindeki ışığı görmekle geleceğe ait umutların arttığını, gençlere ve gençlerin fikirlerine önem verdikleri ifade etti.

Buluşmada gençler, yurt bölgesinde buluşabilecekleri bir mekanın tahsis edilmesi ile ilgili ihtiyaçlarının olduğunu ifade etmeleri üzerine İl Müftüsü Yaşar yurtlar bölgesinde bu amaç ile kullanılabilecek bir mekanın tahsis edilmesi işlemini ilçe müftüsü ile görüşerek çözüme kavuşturdu.

İl Müftüsü Yaşar programı organize eden gençlik koordinatörlüğü görevlilerine ve katılım sağlayan öğrencilere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Kahvaltı programından sonra topluca hatıra fotoğrafı çekildi.